Referencie

NÁM NA VÁS ZÁLEŽÍ SME TU PRE VÁS

KOMPLETNÁ STAROSTLIVOSŤ O OPATROVATEĽOV – OD SPROSTREDKOVANIA PRÁCE, CEZ PREPRAVU AŽ PO EKONOMICKÝ, PORADENSKÝ A PRÁVNY SERVIS.

NAŠE SLUŽBY, VAŠE ISTOTY.

Pre agentúru AM WEBER pracujem už 5 rokov. Som s ňou veľmi spokojná, pretože mi vždy ochotne a radi pomôžu pri hľadaní novej práce ako aj pri vybavovaní dokumentov v AT. Veľmi oceňujem zabezpečenie dopravy do práce aj z práce agentúrnymi autami.
Ivana Holešová
Agentúra AM WEBER sprostredkováva práce pre opatrovateľky a zdravotné sestry v zahraničí. Spolupracujem s touto agentúrou 5 rokov a môžem vyjadriť len veľkú spokojnosť. Spoľahlivosť, serióznosť tejto agentúry sa odvíja na spokojnosti opatrovateliek a rodín v zahraničí pre ktoré pracujú. Prajem Agentúre AM WEBER veľa úspechov a veľkú vďaku zamestnancom administratívy a spoľahlivej doprave.
Janka Valašíková
V agentúre AM WEBER pracujem viac ako tri roky. Hneď od začiatku to bola veľmi dobrá a seriózna spolupráca, majitelia ale aj zamestnankyne sú milé, príjemné, fundované a ochotné poradiť a pomôcť. Vybavujú všetky záležitosti, čo sa týka práce opatrovateľky. Pracovné veci vybavujú na úradoch v Rakúsku, na Slovensku a priamo v rodine, do ktorej sme pridelené. Prípadné nedorozumenia s rodinou prídu ochotne vyriešiť osobne do rodiny. Vždy sa snažia, aby klient aj opatrovateľky boli spokojní. Tiež sprostredkujú odvoz z miesta bydliska až do rodiny klienta a späť. V prípade úmrtia pacienta nám čo najrýchlejšie zabezpečia prácu, aby sme nezostali bez zamestnania a finančných prostriedkov. Sú to ešte rôzne iné veci, ktoré sa zdajú byť samozrejmosťou, ale z ich strany je to ochota, ústretovosť a veľmi dobrá spolupráca so zamestnankyňami.  Verím, že aj naďalej budeme spolu dobre vychádzať. Ja som spokojná a môžem im iba poďakovať a popriať im veľa zdravia a síl pri vykonávaní ich práce. Ďakujem.
Jarmila Kalányová
Veľmi dlho som sa na túto prácu odhodlávala. Práca ma bavila, som domácky typ (domáce práce a tak), ale odrádzala ma neznalosť nemčiny. Po dlhšom odhodlaní a prehováraní rodiny som sa prihlásila na kurz nemčiny a už to začalo. Po kurze som hneď dostala rodinu. Po príchode do Rakúska som sa cítila „ako hodená do neznámeho sveta.“ Povzbudzovali ma iba slová: „zvládli iné, zvládnem aj ja.“ Prišla som do malej, veľmi peknej dedinky. Dostala som na opatrovanie babku a dedka a s nimi aj veľmi príjemnú, milú a ústretovú rodinu, ktorá ma hneď od začiatku povzbudzovala a veľmi pomáhala. Vďaka nim som sa rýchlo prispôsobila, zdokonalila v jazyku, získala väčšiu odvahu a odhodlanie. Babka a dedko boli veľmi milí ľudia. Už opatrujem len babku, ktorá je vďačná za všetko tak isto aj rodina, takže spokojná chodievam do práce aj z práce. A niet krajšieho pocitu, keď pri odchode je babka nešťastná a pýta sa ma: „A prídeš znova za dva týždne?“
Ľubica Paštinská
Ja pracujem dlhodobo v agentúre AM WEBER od roku 2009 na živnosť. Vlastnia ju dvaja mladí, šikovní a vzdelaní ľudia. Opatrovateľstvo  je veľmi náročné povolanie, ja osobne si myslím, že sa snažia ju viesť najlepšie ako vedia, snažia sa opatrovateľkám v rámci možností vychádzať v ústrety, hľadať kompromisy, čo nie je  pri takom množstve opatrovateľských agentúr a konkurencie naozaj jednoduché. V mojich začiatkoch som bola na mnohých pohovoroch, v tejto agentúre som spokojná a zvyknutá na slušné, korektné a ústretové správanie a práve z tohto dôvodu som s nimi nikdy za celé roky neprišla do žiadneho konfliktu, alebo vážnejšieho problému.
Danica Mahútová
Volám sa Ingrid. Pracujem už štvrtý rok ako opatrovateľka v agentúre AM WEBER. Som veľmi šťastná, že som našla túto agentúru a mala som česť poznať jej majiteľov. Títo mladí manželia vedú svoju agentúru veľmi zodpovedne. Sú to milí, úprimní ľudia, ktorí svojim zamestnancom všeobecne pomáhajú. Prajem im všetko dobré a nech sa im darí aj v nasledujúcich rokoch.
Ingrid Krevová
Moja spolupráca s agentúrou AM WEBER trvá prakticky od jej vzniku. Vďaka nej mám posledné roky prácu. Vyjadrujem plnú spokojnosť, nielen za dobrú spoluprácu a porozumenie, ale aj za vybavovanie celej administratívnej agendy opatrovateliek v zahraničí (prihlášky, poistenie, v prípade úmrtia klienta presun do novej rodiny). Pri tom množstve opatrovateliek to zvládajú veľmi dobre. Oceňujem aj pohodlné a bezpečné cestovanie. Odporúčam všetkým "babám" čo majú odvahu a chuť pracovať so seniormi v ich domácom prostredí. Srdečná vďaka.
Anna Loncová
Veľmi dobre si pamätám na moment, kedy som sa rozhodla byť opatrovateľkou. Vyhľadala ma moja priateľka, aby ma informovala o svojom novom zamestnaní a agentúre, ktorá jej túto prácu sprostredkovala. Jej nadšenie, elán, skúsenosti ma okamžite nasmerovali. Mala som šťastie. Kurz pre opatrovateľky v našom meste začínal a NJ som sa učila na strednej aj vysokej škole. Moja priateľka mi odporučila aj agentúru, s ktorou mala už dobré skúsenosti. Na jej radu som sa informovala v AM WEBER agentúre o možnostiach, podmienkach, práci a spolupráci. Dodnes tento krok neľutujem. Prácu s deťmi som vymenila za prácu opatrovateľky. Pracujem vo Viedni, starám sa o pani Elisabeth už štvrtý rok. Vďaku za moju prácu vidím v očiach a úsmeve mojej 89 ročnej klientky a v pravidelnom čarovnom slove "ďakujem" od jej syna. Nie, nebolo to ľahké, pracovať v cudzine znamená na začiatku veľa otáznikov, neistôt, pocitov osamotenia. Ale vedela som, že ak moje rozhodnutie bolo správne, časom zvládnem aj tieto pocity. To, že tu robím štvrtý rok je dôkazom toho, že ma táto práca baví. A naviac, akýkoľvek problém, s ktorým si neviem sama poradiť, rieši so mnou AM WEBER agentúra. Som za to vďačná, pretože to bežné v dnešnej dobe nebýva. Preto, keď ja radím niekomu, ako predtým moja priateľka mne, začínam slovami: Moja agentúra......
Mgr. Alena Pastieriková
AM WEBER agentúra, s.r.o., v ktorej pracujem ako opatrovateľka od roku 2008, je jedna z najlepších a najspoľahlivejších na Slovensku. Od samého začiatku som sa stretla s plným porozumením a veľmi príjemným jednaním. Agentúru vedú dvaja mladí, ambiciózni a seriózni ľudia. Sú ústretoví a pomáhajú pri riešení akéhokoľvek problému. Podobný názor majú aj ostatné opatrovateľky. Agentúra si dáva veľmi záležať na tom, aby mala každá opatrovateľka dobré podmienky pre svoju prácu. Kontaktujú sa rodiny pacientov, aj pri osobných návštevách, aby spokojnosť bola obojstranná. Ich porozumenie vyplýva aj z toho, že obaja tiež pracovali ako opatrovatelia a majú prehľad o náplni práce, takže vedia poradiť každej opatrovateľke, ako aj rodine pacienta. Starostlivo vyberajú vhodné pracovné sily do každej rodiny podľa stavu pacienta a náročnosti práce. Ja som po takmer 6 rokoch práce v AM WEBER agentúre a rodine pacientky veľmi spokojná, na čom má zásluhu aj samotná Agentúra. Prajem všetkým pracovníkom veľa úspechov v ich náročnej a zodpovednej práci, a aby boli aj naďalej tak spokojní všetci pacienti i opatrovateľky.
Mgr. Viera Bananovová

NÁŠ TÍM

Alica Weber
Alica Weber
konateľ a zakladateľ spoločnosti
Marián Weber
Marián Weber
konateľ a zakladateľ spoločnosti
Mária Gablíková
Mária Gablíková
ekonomika a účtovníctvo
Kamila Gaňová
Kamila Gaňová
registrácie a pohovory
Marcel Kmecík
Marcel Kmecík
servis
Miroslava Frolová
Miroslava Frolová
dispečing
Viera Kobellová
Viera Kobellová
opatrovanie na Slovensku
Katarína Slivoňová
Katarína Slivoňová
manažér pre rakúsky trh
300

Opatrovaných osôb

500

Zaradených opatrovateliek

93

Spokojných klientov

PARTNERI A PROJEKTY

  • +421 904 698 318 PO-ŠT / 08.00 - 16.00 PI / 08.00 - 14.00
  • amweber@amweber.atKontaktujte nás!
  • Sidónie Sakalovej 1573/83A
    014 01 Bytča, Slovensko